Müşteri İrtibat Numaramız

İnstagram Nasıl Not Bırakılır? – PopiGram

İnstagram Nasıl Not Bırakılır? – PopiGram

Bu Yazımızı Hemen Paylaşın

Instagram Notu Kimler Görebilir?, Instagram Not Özelliği Neden Yok?, İnstagram Nasıl Not Bırakılır?, Detaylar yazımızda…

Instagram yeni özelliği olan “not bırakma” uygulaması ile kendini geliştirmeye ve kullanıcılarına standartların ötesinde bir hizmet sunmaya devam ediyor. Son olarak açıklamış olduğu profil resminin büyütülmesi ile gerçek ve bot hesapların daha rahat anlaşılmasına imkan sağlamıştı. Hesabınzın Not bırakma özelliği takipçi satın alma işleminden sonra aktif edilerek takipçiler arasındaki iletişimin güçlenmesini hedeflemiştir. Instagram’da not bırakma işlemini yapmak için gerekenler:

  • DM yani Mesajlar sekmesine girin
  • Üst kısımda yer alan “bir not bırak” butonuna basın
  • Açılan panele notunuzu yazın ve “paylaş” ı seçin

Notunuz göndermiş olduğunuz kullanıcıya mesajlar ekranından iletilmiş olacaktır. Instagram kullanıcılarının yeni özellikleri aktif olarak kullanması etkileşimini ve takipçi sayısını artırmasına olanak sağlar. İstediğiniz kullanıcıya ücret ödemeden takipçi göndermek istiyorsanız PopiGram Instagram takipçi hilesi panelini kullanabilirsiniz. Takipçi sayınızı artırmak için oluşturulan paketleri indirimli fiyatlar ile satın almanız mümkündür.

Instagram Notu Kimler Görebilir?

Bırakılan not mesajlar sekmesinden iletildiğinden sadece göndermiş olduğunuz arkadaşınız görebilir. Kişisel ve özel paylaşımlarınızı mesajlar kısmını kullanarak gönderebilirsiniz.

Instagram kullanıcısı ile mesajlaşma işleminiz etkileşiminizi artıracaktır. Etkileşiminizin artması için beğeni, paylaşım yorum ve yorumlara cevap verme gibi işlemlerinizi artırmanız gerekir. Bu alanlarda belli bir artışa sahip olmanız takipçi sayınızın artmasını da sağlar. Belirlediğiniz kullanıcıya beğeni hilesi yöntemi kullanarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu uygulama Popigram internet adresinde Instagram kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Instagram Not Özelliği Neden Yok?

Not bırakma işlemini DM yani mesajlaşma sekmesinden gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda “bir not bırak” sembolü yer almıyorsa uygulamanızı güncellemeniz gerekebilir. Instagram uygulamasının son sürümünü indirerek DM kutusunu yeniden kontrol edebilirsiniz.

Instagram’da Not Nasıl Yazılır?

Instagram kullanıcısına not bırakmak için mesajlar kutusunda üstte yer alan “bir not bırak” butonuna basıp yazmak istediğiniz notu açılan kutuda oluşturabilirsiniz. Instagram hesabınızdaki takipçi sayısını artırmak popüler olmanıza ve reklam anlaşmaları yaparak kazanç sağlamanıza olanak sağlar. Mesajlaşma, not bırakma gibi işlemler etkileşim oranınızı artırır. Yüksek etkileşim oranına sahip olmak takipçilerinizin de artmasını sağlayacaktır. BuyFans adresinden ihtiyacınız olan takipçi, beğeni, izlenme ve yorum paketlerini satın alabilir kısa sürede hesabınızı popüler hale getirebilirsiniz.

Bu Yazımızı Hemen Paylaşın